«

»

Nis 07

Wild Country Friends Geri Çağırma Bilgilendirmesi

Wild Country Friends Geri Çağırma Bilgilendirmesi

Wild Country’den:

Gönüllü Gözden Geçirme İlanı

Wild Country Friends #2, #3, and #4

Yayınlanma tarihi 3/31/2017

 

Bütün müşterilerimizin güvenliği için 2016 yılında üretilmiş tüm Wild Country Friends 2, 3, & 4 ürünleri için acil gözden geçirme ilanı yayınlıyoruz. 2016 ya da 2017 yılında satın alınmış  Wild Country Friend 2, 3, & 4 ürününüz varsa bu ürünün ilan kapsamında olup olmadığını öğrenmek için ilanı dikkatlice okuyunuz ve “ Ürün Nasıl Tespit Edilir” kısmında belirtilen talimatları takip ediniz.

İlanın Gerekçesi:

Az sayıda Friends 2, 3 & 4  ürününde, tetiklendiği zaman kam lobunun (?) kablo sapını  aşağı kaydırmasına sebep olabilecek bir üretim hatası olduğunu tespit ettik (aşağıdaki resme bakınız).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Etki güvenliği kritik derece etkileyecek özellikte DEĞİLDİR, fakat kamın lobları tamamen geri toplamasının kontrolünü azaltmaktadır.

Güvenliği kritik derece etkileyecek bir olay rapor edilmemiştir; yine de müşteri güvenliği nedeniyle Wild Country gönüllü olarak gözden geçirme ilanı yayınlamaya karar vermiştir.

Bu üretim hatasına sahip bir Friend ürününde bile hata çok belli olmayabilir ya da kayma gerçekleşmemiş olabilir. Bu nedenle, sahip olduğunuz Friend 2, 3 or 4  ürünlerinin bu kapsamda olup olmadığını incelemenizi rica ediyoruz. Eğer ürününüzde bu hata varsa her ne olursa olsun ürünü bize geri göndermeniz gerekmektedir.

İlk önceliğimiz her zaman tırmanış camiasının  ve müşterilerimizin güvenliğidir; bu nedenle bu ilanı 2016 ve 2017’de satılmış tüm Friend 2, 3 & 4 ürünleri için acil olarak yayınlamaya karar verdik.

Bu durumun sebep olabileceği rahatsızlıktan dolayı özür diliyor ve hatalı ürünlerin iade ve değişimi için yapacağınız katkı için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Ürünlerin nasıl tespit ve iade edilceği hakkında bilgi için Wild Country’yi ziyaret ediniz.

 

 

Sizde Paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter