«

»

Ara 13

18 ARALIK 2016 – İZGEDAK BİSİKLET TURUNDA

18 ARALIK 2016 – İZGEDAK BİSİKLET TURUNDA 

İzmir gençleri olarak bu hafta sonu bisiklet sürüyoruz. 18.12.2016 Pazar günü sabah saat 10.00’da Karataş’ta bulunan Parkur bisiklette buluşacağız. Turumuzun son durağı Güzelbahçe de bulunan Hermes bisiklet kafe olacaktır. Burada dinlenip bir şeyler içtikten sonra geriye dönüşe geçilecek ve Konak İskelede bisiklet turu faaliyetimiz sonlanacaktır.

Güzergahımız; Üçkuyulara kadar bisiklet yolu ve karayolu karışık olacak, üçkuyulardan sonra Bahçelerarası yolundan devam edilerek yol üstünde bulunan migrosta ilk mola verilecektir. Molanın ardından yola devam edilerek Güzelbahçe girişinde kısa bir mola verilmesinin ardından Hermes bisiklet kafeye gidilecektir.

Toplamda 45-50 km lik bir tur olacaktır. Parkurda sahil hattı dışında bisiklet yolu bulunmamaktadır. Kolay bir parkur olmakla birlikte uzun süre selede oturma tecrübesi gerekmektedir. Yol üzerinde Migros ve Güzelbahçe dışında ihtiyaç tedarik edilebilecek bir yer yoktur. Suyunuzu ve/veya meyve, beslenmenin ona göre ayarlanılması gerekmektedir.

Hava sıcaklığının 10-12 derece civarlarında olması bekleniyor ve yağış gözükmemektedir. Yanınızda bulunması gerekenler; 10 lt lik bir sırt çantası, 1 lt su, muz, elma veya mandalina, kuruyemiş, güneş gözlüğü, eldiven, buff, yedek tişört, rüzgarlık.

** Bisikleti olmayan ve gelmek isteyen arkadaşlar için parkur bisiklet ile temasa geçilecektir. Bisiklet kiralama ücreti 20 tl dir. Bisiklet kiralayacak olan arkadaşların en geç cuma gününe kadar bize mutlaka haber vermeleri gerekmektedir. Ona göre kiralama için iletişime geçilecektir.

**Etkinlik sadece kulüp üyelerine açıktır. Misafir katılımcı kabul edilmemektedir.

** Not: Hermes bisiklet kafeden sonra katılımcıların performansı ve isteğine bağlı olarak çeşmealtına gidilip gidilmeyeceği de kararlaştırılabilecektir.

İletişim:

Serkan ÖZDEMİR

0544 255 02 232

 

Sizde Paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter