«

»

Ara 04

03 ARALIK 2017 – İZGEDAK – KEÇİ KALESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

03 ARALIK 2017 – İZGEDAK – KEÇİ KALESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ

03 Aralık Pazar günü sabah belirlenen duraklarımızdan üyelerimizi ve misafirlerimizi alarak, Gaziemir meydan da hep birlikte kahvaltımızı yaptık.

Kahvaltımızın ardından Belevi mevki ne doğru yola çıktık. 10.00’da Belevi mevki ne geldik A ve B şeklinde 2 gruba ayrılarak, yürüyüşe başladık. A ve B grubu yolun keçi kalesine kadar olan kısmını aynı rota da daha çok efes mimas yolu olmak üzere yer yer patikaları kullanarak ilerlediler, A grubu 12.30 gibi, B grubu ise 12.00 gibi keçi kalesine geldiler burada tarhana çorbası yapıp afiyetle içip güzel ve eğlenceli zaman geçiren sporcularımız.Keçi kalesinden sonra B grubu dağın sırt kısmından zirve yaparak İzmir Aydın otoyolu üzerinde ki shell dinlenme tesislerine geldi.

A grubu ise mimas yolu üzerinde ki diğer antik yerleşim yerine gidip geldiği rotadan servislere döndü.17.30 gibi servis araçlarımıza binerek etkinliğimizi kazasız sorunsuz ve başarılı bir şekilde tamamladık. Faaliyetimize katılım sağlayan üyelerimize ve misafirlerimize teşekkür ederiz.

10 ARALIK 2017 KAYNAKLAR KAYA TIRMANIŞI EĞİTİM KAMPI ETKİNLİĞİMİZDE GÖRÜŞMEK ÜZERE 

 

03 ARALIK 2017 – İZGEDAK – KEÇİ KALESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ FOTOĞRAFLARI

Sizde Paylaşın...Share on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter